Beacon Hills
Tere


Linn, kus on liigagi palju müstikat.
 
PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Rasside tutvustus

Go down 
AutorTeade
Scott McCall
Admin
avatar

Posts : 9
Join date : 08/07/2015

PostitaminePealkiri: Rasside tutvustus   Reede Juul 10, 2015 5:12 pm

Libahunt


Tavaliselt esinevad libahundid inimesena, kuid neil on võimalik ennast muuta hundilikuks karvkatte, küüniste, kihvade ja hõõguvate silmadega. On ka libahunte, kes suudavad võtta täielikult hundi kuju, kuid seda vaid siis kui nad on hundiks sündinud. Muutudes täielikult hundiks peab olema nn ankur, et tagasi muutuda. Sündinud huntidel on valikuvõimalus, kas nad muutuvad täielikult hundiks või muudavad ennast hundilikuks. . Libahundiks saamine võib ravida haigusi nt astmat, epilepsiat või isegi vähki. Libahundid ei jää alkoholi tarbides purju, arvatakse, et see on nende erakordse paranemise tagajärg. Nende silmad jäävad videodel ja piltidel hõõguma, kuid kui õppida siis seda saab varjata. Üldiselt on alfade silmad punased, beetadel ja omegadel aga kuldsed/kollased. Kui beeta või omega silmad on sinised tähendab see seda, et nad on tapnud süütu inimese. Nad toituvad tavaliselt inimtoidust, kuid on ka üksikud, kes toituvad inimestest ja loomadest.

Tugevused:
Tundlikumad meeled - kuulmis-, nägemis- ja haistmismeel on palju arenenumad kui inimesel. Mõned väga üksikud suudavad tajuda ka haigusi. Need, kes valitsevad enda keha 110% suudavad enda lõhna teiste libahuntide eest varjata, kuid selle õppimine ja treenimine võtab kaua aega.
Kiirenenud paranemine - paranevad enamus vigastustest kiirelt va alfa tekitatud.
Tugevnenud füüsiline võimekus - Nad jooksevad, hüppavad, ronivad ja reageerivad kiiremini kui tavaline inimene, samuti on nad ka tugevamad.
Valu eemaldamine - suudavad inimeselt või loomalt eemaldada valu ning mõnel juhul ka teda ravida. Liigne teiselt valu võtmine võib tappa.
Mälestuste andmine/eraldamine - Kui nad panevad enda küünised inimese või libaundi kuklasse saavad nad vastavalt soovile mälestusi eemaldada või neid sinna lisada. Suurema harjutamise korral saab mõistusega manipuleerida.
Täiskuu - on tugevamad kui muidu.

Nõrkused:
Käoking - sõltuvalt kogusest, tüübist ja meetodist. See võib tekitab hallutsinatsioone, nõrkust, segadust ning tappa.
Pihlapuu tuhk - sellega saab hoida müstilisi olendeid, kas sees või väljas. Kui õigesti kasutada saab sellega ära hoida ka pahandusi mida libahundid võivad tekitada. Et see toimiks peab see olema mingi kujund(ei pea olema korrapärane) nt ring.
Kuuvarjutus - siis on kõik libahundid võimetud, kuid tuleb arvestada fakti, et kuuvarjutus on väga lühike aeg. Tavaliselt kasutavas seda aega ära kütid, et libahunte tappa.
Täiskuu - libahundid kaotavad kontrolli. Seda saab taltsutada nt vihaga. Hammustatud libahuntidel on enda tagasi hoidmine kordi raskem.
Vigastused - alfa tekitatud vigastused ei parane nii kiirelt.
Valu - püsiv valu või õigesti reguleeritud elekter hoiab libahunti inimesena.
Alfa hammustus - alati ei pruugi hammustus inimest libahundiks muuta.
Alfa kriimustus - Võib toimuda mingi geneetiline muudatus ning inimene, keda on kriimustatud ei muutu libahundiks, vaid mingiks muuks müstiliseks olendiks.

Alfa: Hetkel võib teha vaid 3 alfat (2/3)

Ta on libahuntide karja juht. Ta on kõige tugevam, võimsam ja enamasti ka targem. Nad saavad mingil määral mõjutada beetasid ja omegasid oma tahte järgi. Nad saavad muutuda tugevamaks tappes enda karjas olevaid beetasid. Nad saavad ravida raskeid haigusi, kuid selle tagajärjel ei ole nad enam alfad, vaid beetad ning tavaliselt enamik väldivad seda.
Alfaks saamine: 1. Beeta või omega saavad alfaks saada alfa tappes.
2. Beeta või omega saavad alfaks saada enda tugevuse ja tahte toel. Siis kutsutakse teda tõeliseks alfaks ning ta on väga haruldane. Tõelise alfa saab tappa vaid tema muudetud beeta.


Beeta:

Nad on tugevamad kui omegad ning nad on karja liikmed. Neil ei ole rohkem nõrkusi ega tugevusi kui ennist mainitud. Nad käituvad beetade suhtes üleolevalt ning tavalisel 2-3 beetat teevad omavoliliselt rünnakuid üksikutele omegadele, et saada endale rohkem populaarsust.


Omega:

Ta on üksik hunt, ilma karja ja alfata. Neil on kõik nõrkused ja tugevused, mis varem mainitud, kuid nad on nõrgemad kui beetad, sest neil puudub kari. Libahundid saavad olla omegad, kas nende enda tahte pärast või alfa sunnil. "Karja omega" on nende seas tuntud häbiväärne nimetus ning seda ei taha keegi kuulda.

Banshee

Nad on inimesed, kes kuulevad peas hääli. Tihti juhib see nad mõrvapaikadesse. Nad kirjutavad või joonistavad häältelt kuulduid asju. Neil ei ole enda ande üle võimet. Hääled panevad nad karjuma ning see annab teada, et midagi on valesti. Nende hääl ulatub väga kaugele. Arvatakse, et ta on müstiliste olendite raadio, mis annab edasi sõnumeid surmast ja suremisest. Nad suudavad võtta ühendust teiste bansheedega. Muidu on nad täiesti tavalised inimesed ning neid ei suuda eraldada mitte keegi kui teised bansheed. Võivad käituda teiste jaoks veidralt.  

Kitsune

Fotodel jääb nende aura rebasekujulisena, seda näevad ka libahundid, siis kui nad on libahundikehas. See esineb vaid  noortel kitsunedel, sest nad ei oska enda võimet veel talitseda. Nende silmad hõõguvad oranžikalt, see on nende ainuke väline erinevus tavalisest inimesest. Kitsunesid on 13 eri liiki, kuid populaarsemad neist on taevalik, metsik, ookean, kõu ning inimeste kehasse peitu pugec kitsune, keda nimetatakse tühjuseks. Kõik need liigid suudavad hallata kindlat elementi mingil määral. Üüratuid trikke nendega teha ei anna. Nad ei jää kunagi haigeks ning väiksemad vigastused paranevad kiirelt.


Inimene

Inimene on tavaline, kuid nende seas esineb väga osavaid kütte, kes rändavad pidevalt Beacon Hill'si.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://beaconhills.forum.co.ee
 
Rasside tutvustus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Beacon Hills :: Üldine :: Tutvustus-
Hüppa: